Biz Kimiz

Bistek Yazılım Ltd. Şti , 2017 Yılında Ankara Teknopark yerleşkesinde kurulmuştur.

Bistek Yazılım olarak, sürdürülebilir ve teknolojik çözümler üretme misyonumuzu benimsemiş durumdayız. Bu bağlamda;

  • Bistek® bisiklet tamir istasyonları ile bisiklet kullanıcılarının herhangi bir arıza veya bakım ihtiyaçlarında kolay ve hızlı bir çözüm sunuyoruz.
  • Bisiklet Yıkama ve Park İstasyonları ile bisikletlilerin araçlarını güvenli bir şekilde park edip, temizleyebilmeleri için olanaklar sağlıyoruz.
  • Biscount® görüntü tabanlı bisiklet sayaçları ile şehirlerdeki bisiklet hareketliliğini takip ediyor, böylece kentsel planlama için değerli veri sağlıyoruz.
  • Kamera Kullanarak Otomatik Kask Takma Tespiti ile bisiklet güvenliğini artırmaya yönelik adımlar atıyoruz.
  • Geri Dönüşüm Otomasyon Sistemleri ile çevresel sürdürülebilirliği teşvik ediyor, atık yönetimi ve geri dönüşümde etkin çözümler sunuyoruz.
  • Akıllı Şehir Uygulamaları Geliştirme hizmetimiz ile şehirlerin teknolojik altyapısını güçlendiriyor, daha yaşanabilir kentler oluşturmayı hedefliyoruz.
  • Yazılım, Donanım, Sistem ve IT Danışmanlığı hizmetlerimizle, kurum ve kuruluşların dijital dönüşüm süreçlerine destek veriyoruz.

Bu ürün ve hizmetlerimizle, ülkemizde 100’den fazla belediye, kamu kurumu, savunma sanayi şirketleri, alışveriş merkezleri, üniversiteler ve toplu konut sitelerine değer katıyoruz. Çevresel teknolojilerin kullanımını kolaylaştırarak, şehirlerdeki bisiklet kullanım verilerini gerçek zamanlı olarak izleyerek belediyelerin ve diğer paydaşların yatırımlarını daha bilinçli ve verimli bir şekilde yönlendirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu sayede hem çevresel sürdürülebilirliği destekliyor hem de toplulukların daha bilinçli ve sağlıklı yaşamasına katkıda bulunuyoruz.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir yaşamın norm olduğu ve herkesin çevresel etkilerini azaltmak için ihtiyaç duyduğu araçlara ve teknolojilere erişebildiği bir dünya yaratmak.

Misyonumuz

Misyonumuz, bireylerin, kuruluşların ve toplulukların doğayla olan ilişkilerini güçlendirecek yenilikçi teknolojileri titizlikle araştırmak, bu teknolojileri sürekli geliştirmek ve geniş bir kitleye ulaştırmaktır. Sunduğumuz ürün ve hizmetler, sadece uygun fiyatlı ve kullanıcı dostu olmayacak; aynı zamanda müşterilerimizin enerji tüketimlerini, çevresel atıklarını ve sera gazı emisyonlarını ciddi anlamda azaltmalarına destek olacaktır. Teknolojik çözümlerimizi sürekli olarak revize ederken, çevresel bilinci artırmak ve doğanın korunmasının hayati önemini vurgulamak amacıyla müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve topluluklarla etkin bir iş birliği ve eğitim süreci içerisinde olmayı taahhüt ediyoruz.

Faaliyetlerimiz

Bistek Yazılım, görüntü işleme teknolojilerini temel alarak yaya ve bisiklet sayma çözümlerinde derin bir uzmanlık kazanmıştır. Bu alandaki çözümlerimizde, sensörlerden veri analiz yazılımlarına kadar geniş ve bütünsel bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktayız. Firma olarak merkezimizi, Türkiye’nin başkenti Ankara’da, inovasyonun ve teknolojik gelişimin kalbi olan Teknopark Ankara’da konumlandırmış bulunmaktayız

50’yi aşkın şehirde, Kıbrıs da dahil olmak üzere, müşteri portföyümüz; eşsiz doğal güzelliklere sahip bölgeleri ve aktif ulaşım politikalarında ileri düzeyde gelişmiş şehirleri kapsamaktadır. Bistek Yazılım olarak global arenada, yaya ve bisiklet sayma çözümleri konusunda lider bir konum edinme hedefiyle hareket ediyoruz. Bu vizyonun gerçekleşmesi için bünyemizde, Yazılım, Bilgisayar, Haberleşme, Yapay Zeka ve Makine Mühendisliği alanlarında uzmanlaşmış profesyonellerle çalışıyoruz. Bu multidisipliner ekip, inovasyonu ve uluslararası uzmanlığı merkezine alarak sürekli gelişimi teşvik etmektedir.

İş modelimizin merkezine, çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel gelişimini koymaktayız. Esnek bir çalışma ortamı ve iş yerindeki mutluluk, kurumsal hedeflerimiz arasında önemli bir yer tutmaktadır. Biscount projesiyle 2021 yılında Teknofest’te akıllı ulaşım kategorisinde finale yükselmiş ve KOSGEB Ar-Ge projesini başarıyla sonuçlandırdık. Ayrıca, Akıllı Şehir ve Çevre yazılımları alanında, ulusal ve uluslararası projelerde değerli iş ortakları olarak etkin bir rol üstlenmekteyiz.

Basında Biz

Bizden Haberler

Son gelişmeleri takip etmek için bloğumuza gözatın... Blog

Bilgi Edinin

Herhangi bir konuda bilgi almak isterseniz bizi arayın